Корзина
481 отзыв
Ажур - крупный поставщик Одесса 7 км
+380731533386
+380682715227
+380731533386
+380505570895
Корзина

Чому потрібно носити вишиванку?

Сьогодні практично кожен українець має вишиванку. Це підсвідоме прагнення українців до самоідентіфікації як окрема нація.

Чоловіча вишиванка повинна бути в гардеробі кожного чоловіка. Саме цей предмет одягу є одним з найбільш самобутніх символів Нашої держави. Багатовікова історія і її численні традиції нашого народу зберігає в собі вишита сорочка. Пройшовши крізь століття і часи, вишиванка не лише не втратила свого значення, а й набула ще більшої популярності, яка вийшла далеко за межі нашої держави. Сучасний попит на вишиванку надзвичайно великий. З чим це пов'язано? Данина та повага нашим пращурам, підтримування багатовікових звичаїв.

З кожним роком все більше і більше людей прагнуть придбати до свят або будь-яких других заходів вишиванку. Яскравість кольорів, неповторне багатство вишивки та абсолютно неповторний та унікальний колорит, який виділяється серед інших,вносить особливу асмотферу величності.  

Чоловіча та жіноча вишиванка це не звичайні сорочки, це своєрідний витвір мистецтва, який володіє магічною силою. Наші давні предки істинно вірили в магічну силу вишиванки и вважали її одним з оберегів.  Кожен візерунок, орнамент і символіка, зображена на вишивці, мають свій особливий зашифрований сенс. На чоловічіх вишиванках, як правило, домінували природні орнаменти, Такі як: дуб, дубове листя, хміль и виноград, а такоже гребені, кучері тощо. Досить часто використовували символіку сокола, что позначає чоловічу сутність. Об'єднували ці візерунки символом сонця, що характерізує ЖИТТЯ, тобто з'єднання чоловічої та жіночої сутності.

Найбільш вдалим та сприятливим поєднанням кольорів для чоловічої вишиванки є червоний та чорний кольори. Це поєднання кольорів несе в собі певне смислове навантаження та додає чоловікам сил і впевненості в собі. Тому купуйте та носіть вишиванки.

Ви можете купити вишиванку і в нашому інтернет-магазині у розділі чоловічі вишиванки.

Другие статьи